1.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU.

11.09.2013 16:18

V neděli 8.9.2013 proběhlo na hřišti v Lochovicich 1.KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU.Našimi protihráči byla mužstva LOCHOVIC, ŽEBRÁKU a PRASKOLES. .Hrálo se na pěkném hřišti za krásného počasí.

První dva zápasy s Žebrákem a Lochovicemi skončily výhrou Králova Dvora v poměru 4:0.  V těchto zápasech jsme neproměnili mnoho gólových šancí. V třetím zápase s Praskolesy jsme na začátku utkání dostali rychlou branku,ale do konce prvního poločasu se nám podařilo skóre otočit v poměru 4:3.Druhý poločas jsme už byli lepším mužstvem,což jsme potvrdili vstřelením dalších třech branek.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ: Králův Dvůr-Žebrák         4:0     Střelci: 2 Viktor Harant, 2 Adam Kočí

Králův Dvůr-Lochovice     4:0                2 Adam Kočí, Ivo Běhounek, Viktor Harant

Králův Dvůr-Praskolesy   7:3                 3 Ivo Běhounek, 2 Adam Kočí, Viktor Harant,

Fanda Jelínek.

Lochovice-Praskolesy      4:2

Žebrák-Praskolesy           3:1

Lochovice-Žebrák            3:1

SESTAVA: Lukáš Sajdler, Filip Bauer, David Molnár, Tomáš Doležal, Karel Kubič, Ivo Běhounek,

Viktor Harant, Adam Kočí, Fanda Jelínek.